Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18676
Stary 18.02.2012, 23:18
nie zrozumieliscie szydery z tego warszawskiego napinacza .... palikot zaszydzil zaszydzil ze jak co roku warszawska druzyna gra o tytul a zdobywa go raz na 10 lat ..... zreszta cala ta ich przyspiewka - niewazne w jakim miejscu sa ......legia jest mistrzem polski ..... ech .....
Odpowiedz cytując