Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16286
Stary 18.02.2012, 21:42
Tylko, że z Patrykiem jest jeden podstawowy problem - aktualnie jest słaby. Jeżeli mówimy o szrocie zagranicznym ( częściowo słusznie) to niestety ale Patryk aktualnie jest szrotem krajowym. Momentami nie da się patrzeć na to co wyprawia na boisku. To w wymiarze czysto piłkarskim. W wymiarze że tak powiem ludzkim prezentuje się często jeszcze gorzej.
Kiedyś można było szukać jakiegoś usprawiedliwienia. Teraz będzie z tym ciężko - pokazał wała komuś kto jest prawdziwym "kimś" dla naszego klubu. Patryk niestety nigdy kimś takim nie zostanie.

Argument, że Mały jest "prostym chłopakiem" jest mało przekonujący. Jest w dorosłej piłce parę lat. Miał czas żeby się "obyć". Większość piłkarzy to proste ( być może nawet niepiśmienne chłopaki), ale z czasem ( którego on już miał dużo) nabierają jakiejś tam klasy i ogłady. On niestety z każdym kolejnym sezonem idzie coraz dalej, niestety w złym kierunku.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 18.02.2012 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując