gizmowisla napisał(a):

|
Slaska przegrywa .....no to zaraz zacznie sie nadymanie i bufonada warszawskich napinaczy
|
Sląsk remisuje. Nadymanie zacznie się ewentualnie za tydzień, w zależności od wyniku

PS. Za tydzień się okaże, czy to Śląsk jest słaby, czy Ruch dobry. Dziś Ruch powinien ten mecz wygrać, był o wiele lepszy od wrocławian.