Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18650
Stary 18.02.2012, 19:55
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Slaska przegrywa .....no to zaraz zacznie sie nadymanie i bufonada warszawskich napinaczy
Sląsk remisuje. Nadymanie zacznie się ewentualnie za tydzień, w zależności od wyniku
PS. Za tydzień się okaże, czy to Śląsk jest słaby, czy Ruch dobry. Dziś Ruch powinien ten mecz wygrać, był o wiele lepszy od wrocławian.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując