Dean napisał(a):

Ej czy mi się wydaję, czy kibice Śląska są obok kibiców Ruchu, tak samo zresztą jak flagi?
ps: nie dopatrujcie się jakiś głupot, tylko poważnie się zastanawiam.
|
tak ponoć mieli usiąść, bo generalnie sektor gości z tego co kojarzę, na Miejskim jest ... nieczynny. i nie ma zorganizowanych wyjazdów..