Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18635
Stary 18.02.2012, 18:47
Dean napisał(a):Wyświetl post
Ej czy mi się wydaję, czy kibice Śląska są obok kibiców Ruchu, tak samo zresztą jak flagi?

ps: nie dopatrujcie się jakiś głupot, tylko poważnie się zastanawiam.
tak ponoć mieli usiąść, bo generalnie sektor gości z tego co kojarzę, na Miejskim jest ... nieczynny. i nie ma zorganizowanych wyjazdów..
Odpowiedz cytując