Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 18.02.2012, 02:04
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jakie to typowo polskie.
I taki gość jest modem. A może to jest typowo żydowskie, eskimoskie, murzyńskie, japońskie, nikaraguańskie. Traktowanie słowa "polskość" jako obelgi to zwykłe kur....
Odpowiedz cytując