Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18577
Stary 18.02.2012, 01:07
emj10 napisał(a):Wyświetl post
To już decyzja czarnego, czy kręci wałek, czy nie.
Z tego co ja pamiętam nie spierałem się w tamtej sprawie. Dla mnie takie stykowe sytuacje są do interpretacji przez sędziego i on podejmuje decyzję co zrobić w danej sytuacji.

Jutro trzymamy kcuki za trio Niedzielan, Piech i Jankowski
Generalnie to czarny rozstrzyga nie tylko sytuacje stykowe. Wszystkie inne też. Czasami tylko mu wypominają że się w tych rozstrygnięciach myli.
I bardzo ładnie z Twojej strony że uważasz że faulu na bramkarzu Jagi nie było. RM też tak sądził ale potem musiał ogłosić samokrytykę .
A jeśli chodzi o to "trzymamy" to jak to powiedział klasyk: "to że jedziemy na jednym wózku nie robi z nas MY"
Odpowiedz cytując