Blaszczu16 napisał(a):

|
Gość jest słaby. Wczoraj w ogóle niewidoczny. Nie wiem jak można na niego stawiać, mając bramkostrzelnego Bitona.
|
Nie no, kaman. Mnóstwo wygranych górnych piłek, pierwszy w destrukcji i o dziwo (tego brakowało wcześniej) użyteczny od czasu do czasu w akcjach kombinacyjnych. Od Bitona gra lepiej tyłem do bramki, jest silniejszy fizycznie, lepiej gra głową.
Do tego strzelił jedynego gola, był tam gdzie powinien we właściwym czasie.
Czego byś więcej chciał?
Wespół z Meliksonem i Chavezem najlepszy na placu.
Wiosna będzie intensywna, podejrzewam, że Moskal będzie dobierał napastnika pod styl gry przeciwnika. Fajnie, że mamy taki komfort.