Blaszczu16 napisał(a):

Ale dlaczego?
W czym rożni się od innych naszych piłkarzy którzy mają gorszy okres i są je**ni jak bure suki.
Był najsłabszy na boisku. Po prostu nie pasował ( i pisze to po tym jak cały "jego" mecz oglądałem skupiając się na nim - z nowości poza holowaniem, głupimi strzałami z dupy, kółeczkami, brakiem odbioru jest jeszcze zagubienie przy grze na szybki pierwszy kontakt. Jeśli coś mu się nie fartnie to taką akcję jeśli przez niego idzie zawsze zakończy lub spowolni czytaj zakończy )