Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16121
Stary 17.02.2012, 18:37
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wyluzuj człowieku!
Ale dlaczego?

W czym rożni się od innych naszych piłkarzy którzy mają gorszy okres i są je**ni jak bure suki.

Był najsłabszy na boisku. Po prostu nie pasował ( i pisze to po tym jak cały "jego" mecz oglądałem skupiając się na nim - z nowości poza holowaniem, głupimi strzałami z dupy, kółeczkami, brakiem odbioru jest jeszcze zagubienie przy grze na szybki pierwszy kontakt. Jeśli coś mu się nie fartnie to taką akcję jeśli przez niego idzie zawsze zakończy lub spowolni czytaj zakończy )
Odpowiedz cytując