|
Wiesz czemu nigdy, ty ze szpeniem nie zrozumiecie ludzi, którzy nazywają was lemingami?
Bo dla was polityka polega na:
- wybraniu prezydenta, który będzie nas godnie reprezentował na salonach, tak było w wyborach Kwasniewski- Wałęsa, .... z tym, że Olek to jedna z najwiekszych kurew PZPRu, kij z tym, ze chwiał się w Charkowie jak zul spod sklepu, ważne, że obyty na salonach, a Jolcia to już w ogole dama.
Tymi samymi kryteriami kierujecie sie wybierając rząd. Wmówili wam, że cała "elita", miastowi, wykształceni, glosuje na PO i biegnieccie do urn jak stado baranów, mysląc, że podniesieccie sobie tym samym status społeczny. Jeszcze taki szpenciciel, sie chwali, ze wygrali 6 razy wybory z rzedu.
To sie zastanów jeden z drugim jakie macie bagno w głowie, skoro głosujecie na:
-złodzieji, jak komuś nie daje do myslenia: JEST U NAS TRZECH TWORZACYCH PRAWO, BEDZIEMY KRECIC LODY PRZY PRWYATYAZCJI SLUZBY ZDROWIA, jak nie daje wam do myślenia, że miro i zbycho, glówne mordy platformy, są zamieszane w afere hazardową, Premie przy NCS, chyba wyjaśniają skąd w Polsce takie koszta stadionów, dróg, lotnisk i wszystkiego co sie buduje i co jest państwowe. Skoro takie kontrakty objęte są klauzula tajności, to można wyprowadzić w ten sposób milardy.
- zdrajców, to nadal ekipa z nocnej zmiany, z okrągłego stołu. Ekipa, która nie potrafi wyjaśnić smierci Prezydenta na obcej ziemi, dodatkowo mieszając tak przy tym, że teoria o zamachu staje sie nie tylko możliwoscią, ale i całkiem sporym prawdopodbienstwem.
- nieudaczników - ile czasu Tusk czekał, by wygrać wybory? Jak juz tak szpeniu chwalisz sie tymi wygranymi z rzędu wyborami, to chyba wiesz, że ruda jest od początku w polityce i dopiero po 17 latach udało mu się cokolwiek osiągnąc.
W momencie, gdy SLD już nie ma, Samoobrona i LPR zostały "zjedzone" i ich jedynym przeciwnikiem została partia znienawidzona przez wszystkie najwaznieszje media kształtujace mysli Polaków. Faktycznie to nie jest gówno, to sa wymioty.
- dewiantów - nie wiem może jesteście w grupie pedałów i lesbijek,tranwestytów, podobno jest ich sporo, stad chyba taki dobry wynik Palikota. Ale wiem, wy jesteście euoropejscy, tolerancyjni, antykoscielni, antynarodowi- jednym słowem wyzwoleni. Już sie potwierdza, że gdzie PSL macha szabelką, to Palikot daje wiekszośc.
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 17.02.2012 o godz. 10:05.
[][][][]> T S W <[][][][]
|