Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10364
Stary 17.02.2012, 09:46
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
szczególnie te podania miedzy soba obrońców aż podejdą napastnicy
coś jest nie tak
to nie okręgówka
hah..

No oczywista sprawa, że pierwszy mecz po przerwie i u siebie powinniśmy zacząć od ułańskich ataków a nie od wyczucia rywala czy murawy. W ogóle obrona powinna grać na wysokości pola karnego Standardu, zamknąć ich szczelnie i strzelić do przerwy kilka bramek...

Właśnie dlatego, ze to nie okręgówka a gra na wysokim szczeblu, nie można sobie pozwolić na bezmyślność. Gdyby Gervasio może na początku dłużej 'pobawił się w okręgówkę' i wyczuł troszkę lepiej murawę to nie podałby jak lama do przeciwnika.

pozdr
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując