westersyl napisał(a):

N
Co do zestawienia obrony to Moskal trafił z Osmanem natomiast nie wiem czy trafił z Michałem bo obj średnio wyprowadzali piłkę. Nunez rozgrywał dobre zawody właśnie do momentu, w który przydarzyło mu się to zagranie...
|
Tutaj się z Tobą nie zgadzam
Mimo wszystko uważam iż Czekaj , jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki , to w meczach których grał do tej pory robi to najlepiej z naszych obrońców. Zwróć uwagę że gdy ma piłkę to zawsze stara się dogrywać ją inteligentnie do drugiej linii , czy to ziemią mocnę passy , czy trochę podniesione piłki do boków pomocy.