|
Widać, że sędziowie hiszpanie. Wystarczyło popajacować i gwizdek był.
Generalnie mecz a pozytyw, choć szkoda, że ulozyło się tak z kartką dla Czekaja. Można było ich ładnie pojechać, bo nie stwarzali zagrożenia, poza strzałami z dystansu.
Nasi dobrze kondycyjnie, dobrze taktycznie.
Brakło szczęścia.
A pedałom z belgii za te race i petardy powinni jaja poucinać. Ale uefa jaka jest taka jest. my dostaniemy 10 tys kary za sniezki, oni 500 euro.
Czy mi się wydawalo, czy na sektorze dolnym E gdzieś na srodku byla grupka kibicow Standardu?
Jesli tak to co oni kur.wa za przeproszeniem tam robili, skoro sektor gosci mial jeszcze sporo miejsc?
|