1q2 napisał(a):

A ja Wam powiem że czarno to widzę, szczególnie po oglądnięciu meczu Rubina z Olimpiakosem
Siarczysty mróz, sztuczna murawa , godzina rozpoczęcia meczu(12) a goście całkowicie zdominowali rywala
Moim zdaniem wyszło tu bycie w trakcie sezonu Greków.
U nas może być podobnie - ponad 2 miesiące bez gry o stawkę to na prawdę sporo i sparingowe gierki tego nie zmienią
No ale oczywiście liczę na niespodziankę
Ciekaw jestem składu - obrona wiadomo. Jak by ją nie zestawić to może być różnie
Natomiast co do wystawienia Meliksona do ataku - ja osobiście tego nie widzę.Tzn na pewno Izraelczyk może zamiszać, tyle że czy zrekompensuje to straty w środku pola
Zobaczymy.Generalnie każde zwycięstwo będzie naszym sukcesem.
|
A ja na odwrót jestem pozytywnie nastawiony do dzisiejszego meczu,myślę że Wisła dziś poniesiona dopingiem najlepszych kibiców w Europie odniesie zwycięstwo po ciężkim meczu
