Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
10180
16.02.2012, 12:39
|el0|ManoeL
napisał(a):
Michaels troche glupoty piszesz....bo ten dwumecz jest zarowno wzny jak i liga, bo w LE gramy o punkty do rnkingu a na ta chwile nie mamy jeszcze pewnego rozstwienia nawet w 3 rundzie el LM(o ile dobrze pamietam), wiec jest o co grac
wiadome ze najpierw zeby grac w el. trzeba w lidze podjum zajac wiec to oczywiste ze liga wazn ale punkty tez sie nam bardzo przydadza i wierze w awans... a dzis typuje 3:0 dla Wisly
3-0? do twoich głupot mi jeszcze dużo brakuje
Mamy już więcej punktów w rankingu Uefa niż rok temu, dlaczego mieli by nas nie zostawić? Sprawdz sobie....
http://blog.kalendarz-kibica.pl/2011...ing-uefa-2012/
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 16.02.2012 o godz. 12:44.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers