Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10180
Stary 16.02.2012, 12:39
|el0|ManoeL napisał(a):Wyświetl post
Michaels troche glupoty piszesz....bo ten dwumecz jest zarowno wzny jak i liga, bo w LE gramy o punkty do rnkingu a na ta chwile nie mamy jeszcze pewnego rozstwienia nawet w 3 rundzie el LM(o ile dobrze pamietam), wiec jest o co grac wiadome ze najpierw zeby grac w el. trzeba w lidze podjum zajac wiec to oczywiste ze liga wazn ale punkty tez sie nam bardzo przydadza i wierze w awans... a dzis typuje 3:0 dla Wisly
3-0? do twoich głupot mi jeszcze dużo brakujeMamy już więcej punktów w rankingu Uefa niż rok temu, dlaczego mieli by nas nie zostawić? Sprawdz sobie....


http://blog.kalendarz-kibica.pl/2011...ing-uefa-2012/
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 16.02.2012 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując