Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10159
Stary 16.02.2012, 10:08
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Według mnie APOEL jest co najmniej o klasę lepszy od Standardu , dlatego o tyle o ile wtedy wynik 1-0 wcale nie był dobry , to teraz może oznaczać dużo większe szanse na awans.
A przyjmowanie pozytywne ewentualnego wyniku 1-0 nie jest lekceważeniem(bo patrząc na ich wyniki w LE a nasze w tym sezonie , to byłby absurd) a wręcz przeciwnie.
Może jako drużyna jest w tym sezonie lepszy, oni grają sezon życia 200% z nich Jovanovic wyciągnął, ale indywidualnie lepszych piłkarzy ma Standard.
Odpowiedz cytując