Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15751
Stary 16.02.2012, 00:30
Szpen napisał(a):Wyświetl post
od 2007 roku to słysze, coś .......nąć nie chce ...
No popatrz, w pierwszym czy drugim roku rządów trudno było stawiać takie tezy. Teraz jesteśmy wszyscy mądrzejsi, widzimy co cudak przez cztery lata odwalił, jakimi ludźmi się otaczał i otacza, jak bardzo wzrosło zadłużenie państwa i przestrzeganie przed wielkim bum jest jak najbardziej normalne. Zagrożenia nie widzą tylko ekonomiczne osiołki.


Szpen napisał(a):Wyświetl post
pewnie, że donikąd. frustratów nie przekonam.

Co zrobił rząd:
- eliminacja wczesniejszych emerytur
- specustawa drogowa
- trzymanie na plusie wzrostu gosp.
- reszta to gówno
Proszę Cię - eliminacja wcześniejszych emerytur? Drogi? Żyjesz w jeszcze większej bajce niż myślałem... Najlepszy jest jednak wzrost gospodarczy