Mareq napisał(a):

Według mnie APOEL jest co najmniej o klasę lepszy od Standardu , dlatego o tyle o ile wtedy wynik 1-0 wcale nie był dobry , to teraz może oznaczać dużo większe szanse na awans.
A przyjmowanie pozytywne ewentualnego wyniku 1-0 nie jest lekceważeniem(bo patrząc na ich wyniki w LE a nasze w tym sezonie , to byłby absurd) a wręcz przeciwnie.
|
No tak tylko tutaj chodzi o to co my na dzis gramy..
a kto to wie
sparingi sa tylko sparingami,szkoda ze tego meczu o SP nie bylo
Belgowie sa do ogrania ale nie wolno dac im "poszalec" bo tak to beda sobie grali swoje ,jak z Anderlechtem
a jak sie ich przycisnie to sie gubia,i dlatego jutro musimy walczyc na 100% .