Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18525
Stary 14.02.2012, 19:56
Cytat:
Do wtorkowego popołudnia zakupionych zostało około 24 tys. biletów.
Na Legii.

Nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby i u nas była możliwość sprzedaży internetowej, biletów na dzień dzisiejszy wykupionych byłoby conajmniej tyle ile na Legii.

A jeszcze przy marketingu a la SKWK komplet murowany.
Odpowiedz cytując