Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15676
Stary 14.02.2012, 16:43
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zasługo PO jest żadna w sukcesie związanym z budową autostrad i dróg ekspresowych. Piszę to ja jako niedoszły twórca raportu drogowego.
żadna mówisz ...ciekawe

biorąc pod uwagę okres 3 letni, dla ułatwienia, można łatwo zobaczyć ile kto po kim zostawił, a ile zrobił.

Ponizej wykaz otwieranych drog rok po roku. Słabo widac, wiec polecam watek od pierwszego postu z podsumowaniem: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1142261

Rok A 2x2 S 2x2 S 1x2 Ogółem 2x2 Ogółem
__________________________________________________ ____________________________

2000 90 0 0 90 90
2001 38 0 0 38 38
2002 5 0 3 5 8
2003 69 15 5 84 89
2004 50 4 0 54 54
2005 34 18 15 52 67
2006 106 28 23 134 157
2007 24 30 28 54 82
2008 65 52 87 117 204
2009 85 71 13 156 169
2010 9 113 12 122 134
2011 213 86 9 299 308
2012* 528 441 3 969 972
2013* 40 144 0 184 184
2014* 2 156 0 158 1

i jeszcze krotki wykazikL

W budowie: 1.265 km
W eksploatacji: 1.865 km

patrzac na tabelke wyzej mozna czuc sie zaskoczonym
Ostatnio edytowane przez Szpen : 14.02.2012 o godz. 16:45.