Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10082
Stary 12.02.2012, 23:43
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Czym innym jest wiara a czym innym zakłamywanie rzeczywistości .Wierzę w Wisłę w tym meczu ale nie zapominam , że Standard obecnie jest w rytmie meczowym , przez grupę LE przejechał niczym walec rozjeżdżając kolejnych przeciwników oraz ma rewanż u siebie . Kolega przypomniał Litex - nie wiem czy pamiętacie jakie panowały nastroje po bułgarskiej stronie czytając ich forum .Podobnie jak tutaj pisano o tym , że spokojnie nam wcisną trójkę u siebie , nawet po pierwszym meczu uważali , że to był fuks i w rewanżu odrobią .Jak było w rewanżu ?Nawet nie pierdnęli za przeproszeniem .Tak więc słusznie zauważył kolega piszący wyżej - odwołując się do spotkania z Litexem - my jesteśmy w starciu Litexem natomiast Standard Wisłą .
Z tego co widzę nie panują tu żadne hura optymizmy że wygramy z nimi 3:0 tylko wszyscy twierdzą racjonalnie że przeciwnik jest do pokonania - bo jest.
My tu gramy w piłkę nożną co wiąże się z chociażby z tym, że Pareiko może się poślizgnąć podać piłkę napastnikowi i sytuacja stanie się trudna, analogicznie może zrobić bramkarz Standardu... generalnie takich zdarzeń jest multum w każdym meczu... komuś może podskoczyć piłką na kępie co zaważy na wyniku meczu.

Zapewniam Cię że Wisła nie jest Lixem - również w tym metaforycznym znaczeniu (radze nie słuchać kolegi Bobka) bo jako drużyna byli lepsi od nas. Gdyby ktoś tam zamiast po słupkach walił do bramki, to Litex przyjechałby z być może skromna zaliczką grałby sobie kontratak tak jak robiliśmy my, i sytuacja mogłaby wyglądać zdecydowanie inaczej.

Przypominam że to nie jest jakieś forum bukmacherskie tylko forum Wisły niektórzy o tym zapominają...czy Wisła ma 30% czy 60% - kogo to obchodzi ?/

Myślę że zdecydowana wiekszość kibców zdaję sobie sprawę że Standard jest faworytem tego meczu z racji wielu czynników wiec po co wypisać takie bzdury ?

Mecz można wygrać na masę różnych sposobów, grając z kontrataku, pressingiem, strzelić ze stałego fragmentu gry...
Prosty przykład wygraliśmy z APOELEm u siebie, a nie sądzę aby Standard był silniejszy od nich... my w tym czasie zaczęliśmy grać w trochę w piłkę w porównaniu do tamgo okresu także można być umiarkowanym optymistom.

Cytat:
Chłopie ogarnij się! co ma wspólnego wiara w swój klub z realna oceną sytuacji ?
Realna ocena sytuacji ? Dostaniemy w dupę od Standardu to jest ta ocena tak ? Ocena bokba która jest zwykłym napinaczem i ten kto sledzi posty ten widzi kto w jakim tonie udziela się na forum.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.02.2012 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując