markowywislak napisał(a):

widać jak wierzysz w klub.Masz bilet czy mecz zamierzasz obejrzeć w Tv i na forum pisać w trakcie jak to mało jest ludzi i jak ta Wisła gra.
|
Czym innym jest wiara a czym innym zakłamywanie rzeczywistości .Wierzę w Wisłę w tym meczu ale nie zapominam , że Standard obecnie jest w rytmie meczowym , przez grupę LE przejechał niczym walec rozjeżdżając kolejnych przeciwników oraz ma rewanż u siebie . Kolega przypomniał Litex - nie wiem czy pamiętacie jakie panowały nastroje po bułgarskiej stronie czytając ich forum .Podobnie jak tutaj pisano o tym , że spokojnie nam wcisną trójkę u siebie , nawet po pierwszym meczu uważali , że to był fuks i w rewanżu odrobią .Jak było w rewanżu ?Nawet nie pierdnęli za przeproszeniem .Tak więc słusznie zauważył kolega piszący wyżej - odwołując się do spotkania z Litexem - my jesteśmy w starciu Litexem natomiast Standard Wisłą .