Reser napisał(a):

cinekw,
A co mistrzowska pod względem marketingowym Legia takiego robi, że aż tyle biletów sprzedała? Strejlau truskawki z Hiszpanii będzie rozdawał?
|
Legia nie za bardzo musi się wysilać, 2 razy więcej mieszkańców wystarczy, żeby łatwiej było zapełnić stadion.