Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
Od: 11.2008
Offline
#
7661
08.02.2012, 01:27
Jestem pewnien że sprzedaż przez internet dałaby nam grubo pare tysięcy sprzedanych biletów do przodu. Siłą Wisły są jej FC a tych mamy dużo nie tylko w Mlpl. Nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc ...
Aletsch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aletsch
Znajdź inne posty napisane przez Aletsch