Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18505
Stary 07.02.2012, 22:31
filemon napisał(a):Wyświetl post
...
Przykro mi - to na wstępie. Przykro mi, że tak prostych rzeczy nie rozumiesz.
BITON i LJUBOJA grali niemal pełne rundy, dlatego ich porównywać MOŻNA.
Melikson nie grał pełnej rundy, nie grał nawet połowy przez kontuzję, a Radović grał, dlatego ich porównywać NIE MOŻNA.
Co prawda uważam, że to są podobnej klasy piłkarze i nie ma sensu wywyższać jednych nad drugich, ale...

Melikson cały poprzedni sezon (bez dłuższych kontuzji) - 8 goli 8 asyst
Radovic połowa obecnego sezonu: 13 goli 2 asysty

Małecki cały poprzedni sezon: 7 goli 8 asyst
Rybus połowa obecnego: 3 gole 12 asyst

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
J Poprzednie sezony średnie, albo słabe, aż tu nagle wystrzelił z formą.

Jestem ciekaw czy teraz po kontuzji Serb będzie równie wysoką formę prezentował co jesienią.
Nie wystrzelił z formą w tym sezonie. On zaczął tak grać po zmianie pozycji ze skrzydłowego na środkowego. Już na wiosnę poprzedniego sezonu (przecież kiepskiego dla Legii) tak grał. Wiosną miał 8 bramek i 8 asyst.
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 07.02.2012 o godz. 22:39.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując