Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18503
Stary 07.02.2012, 22:18
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
No to się w końcu zdecyduj jak jest bo ja już nie rozumiem.

I czemu się przyczepiłeś jednej częsci mojego postu? A Kuciak - Pareiko i ich statystki z jesieni? Nie przemawiają na korzyść Słowaka?
Jedź do tej Warszawy i tam już zostań.

Melikson jest lepszy od Radovicia. To co pokazał Maor w ostatnim roku jest ponad Ekstraklasę. Dryblingi, dynamika, podania. Rado tego nie ma. Tylko, że akurat jest skuteczny jak Zieńczuk swego czasu. Poprzednie sezony średnie, albo słabe, aż tu nagle wystrzelił z formą. Po Maorze od razu widać tę iskrę Bożą. Te predyspozycje do bycia najlepszym. To poruszanie się z piłką, widać tę elegancję.

Jestem ciekaw czy teraz po kontuzji Serb będzie równie wysoką formę prezentował co jesienią.
Odpowiedz cytując