Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4903
Stary 07.02.2012, 14:54
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
uważam za duży błąd Moskala, że nie wystawia w pierwszym składzie Dudu. Ale po części go rozumiem, pewnie nie wie czy Dudu zostanie przez nas wykupiony, za to Genkov jest naszym pełnoprawnym zawodnikiem na którym - może - coś zarobimy.
Ale co to ma do rzeczy? Przecież Moskal ma zrobić wynik tu i teraz bo inaczej zostanie zdegradowany do roli asystenta w najlepszym wypadku.
Gdyby było tak jak mówisz, to by oznaczało, że działa na własną niekorzyść, nie wystawiając lepszego we własnym mniemaniu Bitona.
Czy może są naciski z góry?
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując