Blaszczu16 napisał(a):

|
uważam za duży błąd Moskala, że nie wystawia w pierwszym składzie Dudu. Ale po części go rozumiem, pewnie nie wie czy Dudu zostanie przez nas wykupiony, za to Genkov jest naszym pełnoprawnym zawodnikiem na którym - może - coś zarobimy.
|
Ale co to ma do rzeczy? Przecież Moskal ma zrobić wynik tu i teraz bo inaczej zostanie zdegradowany do roli asystenta w najlepszym wypadku.
Gdyby było tak jak mówisz, to by oznaczało, że działa na własną niekorzyść, nie wystawiając lepszego we własnym mniemaniu Bitona.
Czy może są naciski z góry?
