emj10 napisał(a):

|
Chyba Pareiko nie był chyba napastnikiem przez ostatnią rundę? Jeśli nie to jak najbardziej można porównać jego klopsy do dobrej, a czasami bardzo dobrej gry Kuciaka.
|
Pareiko w niczym nie ustępuje Kuciakowi. Moim zdaniem obaj są na podobnym - wysokim - poziomie. I jakie klopsy Sergiej popełnił? Pragnę tylko zauważyć, że mimo, że zagrał pół rundy w ubiegłym sezonie, to i tak został uznany przez wielu -w tym canal + - za najlepszego goalkeepera sezonu. Od przyjścia Pareiki do Wisły przestałem się bać baboli jakie wpadały do naszej bramki za czasów poprzedników.