Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18476
Stary 07.02.2012, 14:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Chyba Pareiko nie był chyba napastnikiem przez ostatnią rundę? Jeśli nie to jak najbardziej można porównać jego klopsy do dobrej, a czasami bardzo dobrej gry Kuciaka.
Pareiko w niczym nie ustępuje Kuciakowi. Moim zdaniem obaj są na podobnym - wysokim - poziomie. I jakie klopsy Sergiej popełnił? Pragnę tylko zauważyć, że mimo, że zagrał pół rundy w ubiegłym sezonie, to i tak został uznany przez wielu -w tym canal + - za najlepszego goalkeepera sezonu. Od przyjścia Pareiki do Wisły przestałem się bać baboli jakie wpadały do naszej bramki za czasów poprzedników.
Odpowiedz cytując