blanco napisał(a):

Wyzywacie nas od debili , a nie rozumiecie, że nie naśmiewamy się z Herbalife'a tylko żałujemy , że sprawa , która nurtuje nas od 2 lat dalej jest otwarta . Sponsor na koszulkach byłby potężnym zastrzykiem dla kasy klubu.
Było cicho ale teraz temat znowu odżył.
|
allon napisał(a):

Herbalife będzie sponsorem technicznym czyli de facto sponsorem dodatkowym
a o sponsora tytularnego ,który będzie wpłacał do klubu dostatecznie duże pieniądze by powetować stratę środków z Telefoniki będzie naprawdę trudno
|
mr_kwolf napisał(a):

Niektórzy nie rozróżniają pewnych kwestii. Nie jest problemem znaleźć sponsora. Nawet w czasie słabej koniunktury. Każdy klub (chyba każdy) w Ekstraklasie ma takiego to myślicie, że Wisła nie znalazłaby? Szybko i bezboleśnie. Ważne jest, żeby nam się to opłacało. Naszym problemem (chociaż czy to jest problem?) jest to, że Cupiał woli reklamować Telefonike na koszulkach niż za grosze sprzedać to atrakcyjne miejsce komuś innemu. Należy pamiętać, że Telefonika nie może bez powodu przelać Wiśle X milionów złotych. To tak nie działa, że my będziemy mieli np. Orange na koszulkach, a TF dalej będzie nam przelewała jakąś kase. Nie mamy żadnego ciśnienia na nowego sponsora i to jest nasz plus. Szczególnie w negocjacjach. I nie myślcie, że przyjście sponsora na koszulki zamiast TF to będzie dla nas wielki zastrzyk finansowy. Nie będzie. Bo my sponsora mamy więc naszym zyskiem będzie tylko różnica w obu kontraktach.
Jeżeli chodzi o newsa z onetu to myśle, że to chodzi o sponsora głównego, ale nic poza intuicją nie mam na obrone swojej tezy.
PS. I skończcie z tym sponsorem tytularnym bo chyba nie wiecie co mówicie. Chyba, ze chcecie za paczke fajek się sprzedać i kibicować w najlepszym wypadku Orange Wisła Kraków.
|
Widać, że niektórzy w ogóle nie czytają tego co się pisze w tym temacie.