|
Kupował ktoś jakąś odzież kibicowską lub w ogóle cokolwiek ze strony PG Wear? Interesuje mnie czy nie lecą w kulki z przesyłkami, bo w opcjach płatności nie ma "za pobraniem" jest tylko: zwykły przelew albo pay-pal. Jak ktoś może się wypowiedzieć o jakości ciuchów od nich, też byłbym wdzięczny.
|