Wyświetl pojedynczy post
krzykacz
Junior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24996
Stary 06.02.2012, 23:38
Kupował ktoś jakąś odzież kibicowską lub w ogóle cokolwiek ze strony PG Wear? Interesuje mnie czy nie lecą w kulki z przesyłkami, bo w opcjach płatności nie ma "za pobraniem" jest tylko: zwykły przelew albo pay-pal. Jak ktoś może się wypowiedzieć o jakości ciuchów od nich, też byłbym wdzięczny.
Odpowiedz cytując