JOSE 841 napisał(a):

|
Valencia ,Inter,Barcelona,Manchester Utd,Real Madryt,Valencia, i Wisła jako 101 klub który dołączy do tego doborowego towarzystwa którego sponsorem jest Herbalife o ile potwierdzi się fakt że Herbalife będzie tym sponsorem który w czwartek podpisze umowę z Wisłą.Aczkolwiek równie dobrze mógłby być Calsberg który chyba lepiej by się prezentował na koszulkach Wisły
|
a kto ci powiedział, że Herbalife trafi na koszulki

Czy któraś z wyżej wymienionych drużyn ma na swoich koszulkach nazwę tej firmy
