|
Słaby jest też nasz stadion, który nie zagwarantuje odpowiednich standardów jeśli chodzi o biura, loże itp.Słabe jest też to, że Cupiał żąda dużych pieniędzy za logo na koszulkach, dlatego woli mieć telefonike.Era Tyskie czy BaH płaciły duże pieniądze.Dlatego należy się cieszyć z kogokolwiek kto miałby Wisłe wspierać , zwłaszcza w tych czasach.
A nawet gdyby to był Herbalife....
Faktycznie to ....a prawdziwy wstyd.Jakaś Barcelona Shalke czy Valencja nie pogardziły- za to my możemy, ponieważ jesteśmy mistrze Polski i wszechświata hahahah.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.02.2012 o godz. 15:08.
|