Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2961
Stary 06.02.2012, 15:05
Słaby jest też nasz stadion, który nie zagwarantuje odpowiednich standardów jeśli chodzi o biura, loże itp.Słabe jest też to, że Cupiał żąda dużych pieniędzy za logo na koszulkach, dlatego woli mieć telefonike.Era Tyskie czy BaH płaciły duże pieniądze.Dlatego należy się cieszyć z kogokolwiek kto miałby Wisłe wspierać , zwłaszcza w tych czasach.

A nawet gdyby to był Herbalife....
Faktycznie to ....a prawdziwy wstyd.Jakaś Barcelona Shalke czy Valencja nie pogardziły- za to my możemy, ponieważ jesteśmy mistrze Polski i wszechświata hahahah.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.02.2012 o godz. 15:08.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując