Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kryptonim88
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
9977
04.02.2012, 18:30
no to meczu rewanżowego wszyscy nie zobaczą polsat znow okazał się chamski i pokaże tylko na swojej cyfrówce tak piszą na
http://www.polskapilka.net/aktualnos...-europejskiej/
kryptonim88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kryptonim88
Znajdź inne posty napisane przez kryptonim88