emj10 napisał(a):

Odpowiedzią na to są sondaże z tamtego okresu. Wystarczy sobie przypomnieć 
Ja niczego nie próbuję udowadniać, dodatkowo nawet nie miałem, nie mam i mieć nie będę takiego zamiaru, aby tu i ówdzie głosić swoje prawdy objawione. Zwyczajnie pojawiłem się, stwierdziłem, że mitomania się szerzy i znikam.
|
Pisz sobie co chcesz, pojawiaj się ile razy chcesz, ale nie wmawiaj mi kolego mitomanii, chyba że masz jakieś dowody na to że wszystkie linki które zapodalem samodzielnie sfałszowałem albo gdzieś skłamałem

Jak tak to czekam na te dowody, a jak nie to życzę powodzenia, ale na forum onetu. Tam można sobie pobluzgać do woli.
Drozd napisał(a):

|
Rok minął i cisza w temacie, a jakiś zakład sobie przypominam.
|
Podbijam, faktycznie był jakiś zakład w sprawie budowy autostrad. Podejrzewam że rezultat jest miażdżący dla jednej ze stron, bo coś cicho sza na ten temat.....