Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15464
Stary 04.02.2012, 17:51
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedzią na to są sondaże z tamtego okresu. Wystarczy sobie przypomnieć

Ja niczego nie próbuję udowadniać, dodatkowo nawet nie miałem, nie mam i mieć nie będę takiego zamiaru, aby tu i ówdzie głosić swoje prawdy objawione. Zwyczajnie pojawiłem się, stwierdziłem, że mitomania się szerzy i znikam.
Pisz sobie co chcesz, pojawiaj się ile razy chcesz, ale nie wmawiaj mi kolego mitomanii, chyba że masz jakieś dowody na to że wszystkie linki które zapodalem samodzielnie sfałszowałem albo gdzieś skłamałem Jak tak to czekam na te dowody, a jak nie to życzę powodzenia, ale na forum onetu. Tam można sobie pobluzgać do woli.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Rok minął i cisza w temacie, a jakiś zakład sobie przypominam.
Podbijam, faktycznie był jakiś zakład w sprawie budowy autostrad. Podejrzewam że rezultat jest miażdżący dla jednej ze stron, bo coś cicho sza na ten temat.....
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 04.02.2012 o godz. 17:54.