emj10 napisał(a):

Odpowiedzią na to są sondaże z tamtego okresu. Wystarczy sobie przypomnieć 
Ja niczego nie próbuję udowadniać, dodatkowo nawet nie miałem, nie mam i mieć nie będę takiego zamiaru, aby tu i ówdzie głosić swoje prawdy objawione. Zwyczajnie pojawiłem się, stwierdziłem, że mitomania się szerzy i znikam.
|
Nie pomyliły Ci się przypadkiem słowa

. Miało zabrzmieć mądrze a zabrzmiało zabawnie

.