Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.02.2012, 22:22
Markus napisał(a):Wyświetl post
To dzisiejsi obcokrajowcy zarobili dla Wisły ok 4 mln Euro w pucharach, a nie Brożki. To oni się grą spłacili i wypracowali dochód, którego nie było przewidzianego w budżecie, a nie Ci, którzy przynosili dziury budżetowe z Levadiami czy Karabachami. To oni już dziś zapewnili sukces finansowy, a nie nikt inny.
Dokładnie - dokąd kasa możliwa do zarobienia w pucharach była niewielka a szanse na LM żadne, Wisła grała przyzwoicie - kiedy otworzyły się możliwości, graliśmy zazwyczaj słabo bądź kompromitująco, zazwyczaj nic nie zarabiając.
Do tego absurdem jest pisanie że koszty zawodników sprowadzonych przez Valckxa ,pochłaniają zarobki pucharowe.
Przecież to chwilę przed i za czasów Holendra, Wisła na czysto zarobiła ok 6 mln euro na transferach, + teraz 4 w pucharach a przecież jeszcze coś wpadnie za dwumecz z Belgami.

Tak więc finansowo, sprowadzenie Holendrów to był strzał w 10 - sportowo, patrząc na grę oraz obecny potencjał, już tak różowo nie jest ale za to odpowiedzialne jest wiele czynników, w większości niezależnych od Valckxa
Gdzie przecież nie chodzi by mitologizować Holendrów, natomiast na pewno należy docenić ich robotę
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując