Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4808
Stary 02.02.2012, 16:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
AEJAO

Bunoza i Chavez źli nie są. Są tragiczni. Czy wczoraj złe obliczenie lotu piłki przez Gordana było po raz pierwszy? Nie
Czy po raz pierwszy szedł na pewniaka ze zastawi piłke a chłop go objechał ? Nie
Jedyne co Bunoza ma fajnego to jego rajdy. Ale w koncu jak straci piłke a my dostaniemy bramkę to będzie płacz.
p.s. łapać na spalonego też nie potrafi.

(...)
Czy Bunoza nie powinien przypadkiem zostać przekwalifikowany na defensywnego pomocnika?
Jego nieodpowiedzialność na tej pozycji nie miałaby tak negatywnych konsekwencji.
c.d.n.
Odpowiedz cytując