szprotson napisał(a):

AEJAO
Bunoza i Chavez źli nie są. Są tragiczni. Czy wczoraj złe obliczenie lotu piłki przez Gordana było po raz pierwszy? Nie
Czy po raz pierwszy szedł na pewniaka ze zastawi piłke a chłop go objechał ? Nie
Jedyne co Bunoza ma fajnego to jego rajdy. Ale w koncu jak straci piłke a my dostaniemy bramkę to będzie płacz.
p.s. łapać na spalonego też nie potrafi.
(...)
|
Czy Bunoza nie powinien przypadkiem zostać przekwalifikowany na defensywnego pomocnika?
Jego nieodpowiedzialność na tej pozycji nie miałaby tak negatywnych konsekwencji.