|
Senior Member
Offline
|
#4777

02.02.2012, 00:35
|
szprotson napisał(a): 
|
Dlaczego Illiev moze grać zamiast Kirma ? dlaczego?
|
szprotson napisał(a): 
a)bo ma fajniejsze sztuczki
b)...
c)...
"Nic tak nie podnosi poziomu gry drużyny jak zdrowa konkurencja" A skąd wiesz ze teraz konkurencja jest niezdrowa? Rozumiem że jestes teraz z chłopakami i przyglądasz sie treningom i stąd ten wniosek.
|
No proszę wystarczy kolejny sparing i już widać poziom merytoryczny naszych facho(f)ców.
Czym się różni Iliew od Kirma , hmm pozwolę sobie tego nie skomentować http://zaklady.com/2012/02/01/2-1-14/ .
Oldpara napisał(a): 
|
W ogóle wystawianie całego drugiego składu zamiast próbowania wymiany poszczególnych ogniw w dobrze działającej drużynie sprawia, że wszyscy z tego drugieo skłądu będą grali słabo. Przez to taki Szewczyk może się szybko spalić, a gdyby zagrał z 1 składem, to niewykluczone że wypadłby dużo lepiej. Zresztą pewnie Garguła czy Iliev też pewnie z innymi partnerami graliby inaczej. W ogóle gra wyglądała najlepiej jak razem na boisku byli Melikson i Garguła (od 60 do 75 min)
|
Zgoda, ale też faktem jest że na tym etapie przygotowań trener widać może jednak jeszcze nie krystalizuje składu tylko dał zwyczajnie pograć wszystkim, ale w samej rzeczy przyjdzie taki moment że to postępowanie które sugerujesz będzie koniecznie wymagane aby zorientować się kto do pierwszej jedenastki, a kto na ławę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.02.2012 o godz. 00:42.
|
|