Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline
#
4769
01.02.2012, 22:27
Acapelo
napisał(a):
cóż do spotkania ze Standardem ciekawa będzie rywalizacja na kilku pozycjach...
o 1 miejsce w pomocy stoczą bój Kirm, Iliev i Garguła
na prawej obronie jednak postawiłbym na Jovanovica bo daje dużo pary w meczu i bardziej potrafi zabiegać rywala, Lamey jest dobry, ale na słabe zespoły
na środku ból głowy, ale ponieważ Jaliens wielokrotnie zawodził, postawiłbym na Chaveza i Czekaja
mój skład więc:
Pareiko Jovanovic Chavez Czekaj Diaz Wilk Nunez Melikson Małecki
Biton
brakujące miejsce w pomocy- nie wiem, może ktoś złapie życiową formę
natomiast co do reszty to radziłbym Moskalowi zacząć już to zgrywać...
ogrywanie Jaliensa i Lameya jak dla mnie nie ma największego sensu, bo moim zdaniem na Standard to za mały potencjał, jak Moskal zagra zachowawczo może dużo stracić
ze składem się zgadzam całkowicie, a w miejsce pytajników po prostu albo Kirm albo Iliev, ale chyba ten drugi bardziej solidniejszy.
Dean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dean
Znajdź inne posty napisane przez Dean