Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4767
Stary 01.02.2012, 10:04
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
cóż do spotkania ze Standardem ciekawa będzie rywalizacja na kilku pozycjach...
o 1 miejsce w pomocy stoczą bój Kirm, Iliev i Garguła
na prawej obronie jednak postawiłbym na Jovanovica bo daje dużo pary w meczu i bardziej potrafi zabiegać rywala, Lamey jest dobry, ale na słabe zespoły
na środku ból głowy, ale ponieważ Jaliens wielokrotnie zawodził, postawiłbym na Chaveza i Czekaja
mój skład więc:
Pareiko Jovanovic Chavez Czekaj Diaz Wilk Nunez Melikson Małecki Biton

brakujące miejsce w pomocy- nie wiem, może ktoś złapie życiową formę
natomiast co do reszty to radziłbym Moskalowi zacząć już to zgrywać...
ogrywanie Jaliensa i Lameya jak dla mnie nie ma największego sensu, bo moim zdaniem na Standard to za mały potencjał, jak Moskal zagra zachowawczo może dużo stracić
Lamey dobry na słabe zespoły? Tylko chciałem przypomnieć ile bramek strzelił i w jakich meczach.
Jestem prawie pewny że to on wyjdzie w I składzie.

Co do meritum - mam wielka nadzieje ze w tej rundzie przynajmniej jeden z naszych skrzydłowych wróci do formy.
Bo na jesień i Kirm i Małecki grali beznadziejnie.
c.d.n.
Odpowiedz cytując