Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4766
Stary 31.01.2012, 19:46
cóż do spotkania ze Standardem ciekawa będzie rywalizacja na kilku pozycjach...
o 1 miejsce w pomocy stoczą bój Kirm, Iliev i Garguła
na prawej obronie jednak postawiłbym na Jovanovica bo daje dużo pary w meczu i bardziej potrafi zabiegać rywala, Lamey jest dobry, ale na słabe zespoły
na środku ból głowy, ale ponieważ Jaliens wielokrotnie zawodził, postawiłbym na Chaveza i Czekaja
mój skład więc:
Pareiko Jovanovic Chavez Czekaj Diaz Wilk Nunez Melikson Małecki Biton

brakujące miejsce w pomocy- nie wiem, może ktoś złapie życiową formę
natomiast co do reszty to radziłbym Moskalowi zacząć już to zgrywać...
ogrywanie Jaliensa i Lameya jak dla mnie nie ma największego sensu, bo moim zdaniem na Standard to za mały potencjał, jak Moskal zagra zachowawczo może dużo stracić
Odpowiedz cytując