Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 30.01.2012, 13:11
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
nic sie nie stanie ale nie trzymaj go w pokoju ani kuchni ,lepiej w piwnicy lub garażu
Bez przesady; jeśli nowy akumulator to zakładam, że szczelny. Śmiało możesz trzymać go sobie gdzie Ci się podoba. Nie polecam jedynie łazienki (wilgoć) i balkonu (mróz).
Odpowiedz cytując