węgorz2 napisał(a):

|
nic sie nie stanie ale nie trzymaj go w pokoju ani kuchni ,lepiej w piwnicy lub garażu
|
Bez przesady; jeśli nowy akumulator to zakładam, że szczelny. Śmiało możesz trzymać go sobie gdzie Ci się podoba. Nie polecam jedynie łazienki (wilgoć) i balkonu (mróz).