Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4714
Stary 29.01.2012, 01:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Weź się nie gorączkuj bo to tylko sparing. Na tle Szwedów blado się wypaść nie dało! Zachowaj umiar i trzeźwy umysł. " Pod presja przeciwnika " ? Dobre żarty...
Żarty? Z RM też sobie tak żartowałeś?
Odpowiedz cytując