Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 27.01.2012, 15:58
Jeśli chodzi o nazwę Wisła-Standard to oczywiście Belgowie są faworytami ale ze składem nie jest to do końca zgodne, w Liege sprzedali paru niezłych graczy.
Odpowiedz cytując