Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 26.01.2012, 20:56
Ja jestem przeciw, bo nic ....a o nas bez nas, gdyby tusk mógł zostać jeszcze na 1 kadencję za chuja pana by to nie przeszło, bo by walczył za elektorat, a tak to już nawet nie robi pozorów że interesuje go zdanie polaków.

Ale tak z innej beczki panowie, przykładowo ACTA wszędzie się przyjeło, ale jednak nie w PL. Dużo by to nam nie zmieniło bo 70% stron, ze stron zagranicznych które odwiedzamy to strony USA, UK. Dobrze myślę, czy mi się coś pomyliło?
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując