Cichy napisał(a):

Prywatne wycieczki sobie daruj, bo to w sumie przykre.
Ani ja, ani abruzzi, który rozpoczął ten wątek nie twierdziliśmy, że wszyscy dziennikarze prawicowi manipulują faktami. Padło stwierdzenie, że w tzw. prawicowych mediach również takie manipulacje były. Dowód powyżej. To, że Ty też uważasz to za szmaciarstwo to świetnie. Ale fakt jest taki, że GPC jest medium prawicowym i manipuluje/manipulowało. Chciałeś dowód to masz dowód.
Wśród obrońców tez Macierewicza z tego forum panuje przekonanie "że lemingi wierzą we wszystko co usłyszą w tvn, gw itp". Jak ja stosuję to samo uproszczenie, to Ty się oburzasz bo akurat GPC nie wierzysz. Podczas gdy dyskusja nie dotyczyła Twojej wiary tylko manipulacji prawicowych mediów.
|
Gdzie masz ten dowód? Okładka to dowód? Obal hipotezę na niej zaprezentowaną? Masz dowody ze to nie był zamach? Bo dowody na to że polskojęzyczne media fałszują rzeczywistość są ogólnodostępne. O której była katastrofa? O której była zdaniem mediów przez pierwsze dwa miesiące? 20 minut różnicy? Co to jet? Nie wiedzieli od początku czy nie mogli o tym mówić? Co z ilością podejść? Co z rosyjskim u pilotów? Co z naciskami? Co z kłótniami przed wylotem? Możesz dalej udawać nawiedzonego, ale rzeczywistości to nie zmieni.
Miałeś wrzuconą listę kilkudziesięciu kłamstw i manipulacji mediów cudaka i chcesz je zrównoważyć jedną okładką? Nie ośmieszaj się. Tym bardziej że nie jest powiedziane czy okładka nie mówi prawdy. A już wiadomo że wrzutki reżimowych stacji to zwyczajne kłamstwa.
orzeu napisał(a):

I tak sie tylko zastanawiam czy tego nie widzisz czy udajesz ze nie widzisz. Po Twoim wczesniejszym przekonaniu ze "sa analizy" z ktorych wycofales sie chybcikiem obstawiam niestety to pierwsze.
.
|
Oczywiście ze udaje, najśmieszniejsze ze przed samym sobą. Gdyby się przyznał wyszłoby ze przez dwa lata był oszukiwany i innych oszukiwał. Do tego trzeba mieć trochę pokory, a to wśród młodych wykształconych z dużych miast cnota deficytowa.