Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 26.01.2012, 12:45
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Prywatne wycieczki sobie daruj, bo to w sumie przykre.

Ani ja, ani abruzzi, który rozpoczął ten wątek nie twierdziliśmy, że wszyscy dziennikarze prawicowi manipulują faktami. Padło stwierdzenie, że w tzw. prawicowych mediach również takie manipulacje były. Dowód powyżej. To, że Ty też uważasz to za szmaciarstwo to świetnie. Ale fakt jest taki, że GPC jest medium prawicowym i manipuluje/manipulowało. Chciałeś dowód to masz dowód.

Wśród obrońców tez Macierewicza z tego forum panuje przekonanie "że lemingi wierzą we wszystko co usłyszą w tvn, gw itp". Jak ja stosuję to samo uproszczenie, to Ty się oburzasz bo akurat GPC nie wierzysz. Podczas gdy dyskusja nie dotyczyła Twojej wiary tylko manipulacji prawicowych mediów.
Gdzie masz ten dowód? Okładka to dowód? Obal hipotezę na niej zaprezentowaną? Masz dowody ze to nie był zamach? Bo dowody na to że polskojęzyczne media fałszują rzeczywistość są ogólnodostępne. O której była katastrofa? O której była zdaniem mediów przez pierwsze dwa miesiące? 20 minut różnicy? Co to jet? Nie wiedzieli od początku czy nie mogli o tym mówić? Co z ilością podejść? Co z rosyjskim u pilotów? Co z naciskami? Co z kłótniami przed wylotem? Możesz dalej udawać nawiedzonego, ale rzeczywistości to nie zmieni.

Miałeś wrzuconą listę kilkudziesięciu kłamstw i manipulacji mediów cudaka i chcesz je zrównoważyć jedną okładką? Nie ośmieszaj się. Tym bardziej że nie jest powiedziane czy okładka nie mówi prawdy. A już wiadomo że wrzutki reżimowych stacji to zwyczajne kłamstwa.

orzeu napisał(a):Wyświetl post
I tak sie tylko zastanawiam czy tego nie widzisz czy udajesz ze nie widzisz. Po Twoim wczesniejszym przekonaniu ze "sa analizy" z ktorych wycofales sie chybcikiem obstawiam niestety to pierwsze.

.
Oczywiście ze udaje, najśmieszniejsze ze przed samym sobą. Gdyby się przyznał wyszłoby ze przez dwa lata był oszukiwany i innych oszukiwał. Do tego trzeba mieć trochę pokory, a to wśród młodych wykształconych z dużych miast cnota deficytowa.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.01.2012 o godz. 12:57.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując