LanceTS napisał(a):

|
Lepiej jakby Palikot był? Cała ta akcja (na której byłem) wydawać by się mogła że była zorganizowana przez lewicę (taki miała charakter jak ktoś napisał sielankowy), i dzięki temu że był JKM można było zobaczyć że dużo też było prawicowców.
|
Nie zdziwiłbym się gdyby był Palikot.
JKM NIE dostał braw wręcz przeciwnie więc nie wiem po co niektórzy tutaj kłamią!! Ktoś zaczął krzyczeć żeby sobie poszedł a ten obrażony powiedział że zwija flagi i do widzenia. Koniec tematu. A wiem to z pierwszej ręki bo od siebie. stąłem dosłownie 2m od niego.
"wydawać by się mogła że była zorganizowana przez lewicę" nie wiem kto organizował ale widziałem dużo różnej maści odmieńców i nie były to pojedyncze osoby.
PS. Jak napisałem wczesniej nie uczestniczyłem w tym "czymś" przypadkiem się znalazłem i zostałem.
PS2. Zgodzę sięw jednym z Niesiołowskim że jak widziałem do czego używany był symbol P to mnie ....ica brała! jak on ma być ozdobnikiem i szlaczkiem to ja ich wszystkich .......e popaprańców!!