Wyświetl pojedynczy post
Emil23
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24922
Stary 25.01.2012, 22:21
Czy w dniu meczu ze Standardem będzie możliwość wyrobienia karty kibica? Mieszkam w Wielkopolsce, a chciałbym, się wybrać na ten mecz.
Odpowiedz cytując