Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Emil23
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Piła
Offline
#
24922
25.01.2012, 22:21
Czy w dniu meczu ze Standardem będzie możliwość wyrobienia karty kibica? Mieszkam w Wielkopolsce, a chciałbym, się wybrać na ten mecz.
Emil23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emil23
Znajdź inne posty napisane przez Emil23