Oldpara napisał(a):

|
Ale na pewno nie na Wiśle i Cracovii. Na piłce nie da się zarobić, da się tylko wypromować. Cieszmy się, że są tacy, co dalej dokładają kasę, a nie znikają po zrobieniu nazwiska, jak Ptaki, Drzymały czy inne Grajewskie.
|
Uwierz mi ,że się da

w nielicznych przypadkach ,ale się da