Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2892
Stary 25.01.2012, 01:17
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ale na pewno nie na Wiśle i Cracovii. Na piłce nie da się zarobić, da się tylko wypromować. Cieszmy się, że są tacy, co dalej dokładają kasę, a nie znikają po zrobieniu nazwiska, jak Ptaki, Drzymały czy inne Grajewskie.
Uwierz mi ,że się da w nielicznych przypadkach ,ale się da
Odpowiedz cytując