Dariook napisał(a):

Ty się tam o nich nie martw. Powoli, powolutku jeden i drugi wyjdzie na swoje
|
Ale na pewno nie na Wiśle i Cracovii. Na piłce nie da się zarobić, da się tylko wypromować. Cieszmy się, że są tacy, co dalej dokładają kasę, a nie znikają po zrobieniu nazwiska, jak Ptaki, Drzymały czy inne Grajewskie.