Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2891
Stary 24.01.2012, 12:47
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ty się tam o nich nie martw. Powoli, powolutku jeden i drugi wyjdzie na swoje
Ale na pewno nie na Wiśle i Cracovii. Na piłce nie da się zarobić, da się tylko wypromować. Cieszmy się, że są tacy, co dalej dokładają kasę, a nie znikają po zrobieniu nazwiska, jak Ptaki, Drzymały czy inne Grajewskie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując