Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 24.01.2012, 11:42
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś powie dlaczego rząd który mówi ze ta umowa nic nie zmienia, chce ją podpisać tylko dlatego żeby przypodobać sie unii. I to w momencie gdy nie ma żadnych pozytywnych głosów a są same negatywne?
Jak to dlaczego? Bo to byl największy Priorytet i Sukces (PiS) polskiej prezydencji!

A jesli wg rzadu nic dla nas mialby nie zmieniac? Co z tego? Najwieksze pieniadze robi sie na duzych slomianych inwestycjach...
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując