SV_ napisał(a):

|
Niech mi ktoś powie dlaczego rząd który mówi ze ta umowa nic nie zmienia, chce ją podpisać tylko dlatego żeby przypodobać sie unii. I to w momencie gdy nie ma żadnych pozytywnych głosów a są same negatywne?
|
Jak to dlaczego? Bo to byl największy Priorytet i Sukces (PiS) polskiej prezydencji!
A jesli wg rzadu nic dla nas mialby nie zmieniac? Co z tego? Najwieksze pieniadze robi sie na duzych slomianych inwestycjach...